Чим корисна Спіруліна?

Спіруліна містить у своєму складі до 50 вітамінно-протеїнових та мінеральних речовин, всі амінокислоти. Препарат знижує потребу тканин у кисні, посилює енергетичні процеси, регулює травлення. Спіруліна застосовується при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, нормалізуючи мікрофлору кишечнику. Позитивно впливаєна функцію щитовидної залоз, має імуномодулюючі властивост. Препарат компенсує білкову, вітамінну, мінеральну недостатність.

За потенційними можливостями спіруліна перевершує всі відомі компоненти харчування і медичні препарати, швидко і легко перетравлюється, підвищує засвоєння їжі на 25–30%, є універсальним системним біопротектором і біокоректором.

Хімічні речовини клітин спіруліни збалансовані, укладені в легкорозчинну і засвоювану організмом мукопротеїнову оболонку, що й сприяє широкому використанню водорості як терапевтичної суперїжі для дітей, людей похилого віку, вагітних, годувальниць, усіх жителів Чорнобильської зони, студентів, спортсменів і культуристів, для захисту від передчасного старіння організму.

Біомаса спіруліни низькокалорійна (35 калорій в 10 г), майже позбавлена баластових речовин, холестеролу (лише 32,5 мг/на 100 г), а необхідні для нормального функціонування людського організму в сучасних екологічних умовах нутрієнти налічують близько 2000 вітамінів, мінералів, амінокислот, ферментів, незамінних поліненасичених жирних кислот, понад 100 інших винятково важливих для людини БАР, 7% золи, 2% клітковини. 

Діючі речовини спіруліни:

Вітаміни групи В. В2 і В3 беруть активну участь в обміні речовин, В12 сприяє виробленню енергії в організмі.

Фолієва кислота (В9) благотворно впливає на серце і репродуктивну систему, допомагає боротися зі старінням шкіри.

Амінокислоти. Є будівельним матеріалом для м’язів. Хлорофіл. Сприяє зміцненню серцево-судинної системи та імунітету.

Цистин. Допомагає очистити кров і вивести токсини з організму.

З якою метою варто приймати біодобавку спіруліна?

Для підтримки імунітету, особливо в період загострення сезонних ГРВІ і при підвищених навантаженнях.

У програмах зниження ваги. Спіруліна відмінно підходить для схуднення, оскільки дарує відчуття ситості і допомагає замінити жирову тканину на м’язову.

Для профілактики проблем з серцево-судинною системою. Цей продукт сприяє розрідженню крові, що знижує ймовірність утворення тромбів.

У програмах очищення організму. Сприяє як виведенню шлаків, так і нормалізації мікрофлори кишечника.

Для поліпшення стану шкіри. Допомагає позбутися від запалень і подразнень, робить епідерміс більш пружним і гладким.

Для нормалізації роботи нервової системи, особливо в умовах стресу і високих навантажень

Спіруліна – порятунок для ласунів: насичуючи організм залізом і іншими мікроелементами, вона допомагає побороти тягу до солодкого і мучного. Фантастичний ефект водорість дає при випаданні волосся: всього через місяць прийому локони стають більш густими, а їх зростання прискорюється. При регулярному вживанні вона також покращує пам’ять і зір, нормалізує тиск і рівень холестерину в крові. А ще Спіруліна підвищує імунітет і допомагає пережити осінньо-весняний гіповітаміноз не гірше вітамінних комплексів.

Спіруліна має в складі жирні кислоти – лауринову, пальмітинову, стеаринову, олеїнову, лінолеву. Крім цього, водорість містить мінерали – кальцій, фосфор, залізо, натрій, хлор, магній, цинк, калій, мідь, йод, селен, а також пігменти – каротиноїди, хлорофіл і фикоцианин.

Завдяки такому хімічному складу, водорість надає на організм людини антиоксидантний, протизапальний, очищающий і протиалергенний ефекти.

При вживанні продукту спостерігається стрімке виведення токсинів і шлаків з крові, підвищується лібідо у чоловіків і жінок. Продукт буде корисний і для годуючих мам, адже наявність у складі гамма-лінолевої кислоти сприяє виробленню молока. Розвиваються розумові здібності. Людина стає більш витривалим до фізичних і психоемоційних навантажень.

На основі клінічних досліджень спіруліна в капсулах показана при:

 • гіповітамінозах та авітамінозах; недостатності мінералів;
 • залізодефіцитній і злоякісній анемії;
 • пригніченні кровотворення в хворих онкологічного профілю після променевої хіміотерапії;
 • порушенні білкового та вуглеводного обміну; захворюваннях, пов’язаних з пригніченням імунітету, розладом імунної системи;
 • хворобах шлунка і дванадцятипалої кишки; хронічних гепатитах, цирозі, ураженнях печінки, пов’язаних із діабетом, інтоксикацією, алкоголізмом;
 • атеросклерозі, міокардіосклерозі, ішемічній хворобі серця; безсонні, астенодепресії;
 • дитячому церебральному паралічі;
 • виразках; запаленнях суглобів, остеохондрозі;
 • гіпертонії;
 • геморої;
 • порушеннях ензиматичної активності;
 • для виведення токсичних субстанцій з організму;
 • профілактично — для поліпшення процесів пристосування й підвищення опірності організму до несприятливих умов довкілля, фізичних та емоційних перевантажень;
 • для профілактики передчасного старіння, підвищення ефективності лікування.

Придбати біодобавку Спіруліна виробництва торгівельної марки KNOPMAX® (США) ви можете в нашому інтернет- магазині за найкращою ціною. Вміст спіруліни — 500 мг в кожній капсулі. Фасовка — 90 капсул.

 

Спирулина
Спирулина