Що таке Колаген?

Колаген — це найпоширеніший білок в організмі людини, який міститься в кістках, м’язах, шкірі і сухожиллях.

Застосовується для омолодження та догляду за шкірою обличчя, шиї і декольте, а також для догляду за шкірою інших делікатних ділянок тіла; при догляді за жирною проблемною шкірою, під час процедур після хімічних і лазерних пілінгів; в салонних програмах — як основа під маски; при не хірургічному ліфтингу обличчя, після хірургічної пластичної операції; для лікувального і тонізуючого масажу, після депіляції, після пілінгу; для зміцнення нігтів, нігтьового ложа, для розм’якшення загрубілої шкіри, мозолів, для відновлення і зміцнення волосяного покриву на голові і відновлення кольору волосся; для підтримки у відмінному стані здоров’я як БНВ (біологічно необхідна речовина), при опіках, для безрубцевого загоєння ран, при пародонтозі, як профілактичний засіб при артриті та ревматизмі.

Це речовина, яка скріплює тіло. Він утворює основу, що забезпечує міцність і структуру. Ендогенний колаген — це натуральний колаген, який синтезується організмом. Екзогенний колаген синтетичний. Він надходить із зовнішнього джерела, наприклад з харчових добавок.

Ендогенний колаген виконує ряд важливих функцій. Розпад і виснаження пов’язані низкою проблем зі здоров’ям.

Екзогенний колаген використовується в медичних і косметичних цілях, включаючи відновлення тканин тіла.

Факти про колаген:

Колаген зустрічається в шкірі, кістках і сполучних тканинах.
Деякі типи фібрил колагену в співвідношенні грам на грам міцніший за сталь.
Виробництво колагену знижується з віком і впливом таких чинників, як куріння і УФ-світло.
Косметичні лосьйони, які стверджують, що підвищують рівень колагену, навряд чи зможуть зробити це, оскільки молекули колагену занадто великі, щоб вбратися через шкіру.


Що таке колаген?


Колаген має міцну структуру. Грам на грам, один тип міцніший за сталь.
Колаген — твердий, нерозчинний і волокнистий білок, який складає одну третину білка в організмі людини.

У більшості коллагенов молекули упаковані разом, утворюючи довгі тонкі фібрили.Вони діють як опорні конструкції і якірні клітини один до одного. Вони надають шкірі міцність і еластичність.

Існує як мінімум 16 різних типів колагену, але від 80 до 90 відсотків з них відносяться до типів 1, 2 та 3. Ці різні типи мають різні структури і функції.

Колагени в організмі людини сильні і гнучкі.

Колагенові фібрили 1 типу особливо схильні до розтягування. Грам на грам, вони міцніше сталі.

Ролі: Що робить колаген?
Колаген секретується різними клітинами, але в основному клітинами сполучної тканини. Це складна мережа макромолекул, що визначає фізичні властивості тканин тіла. Макромолекула — це молекула, яка містить велику кількість атомів.

В середньому шарі шкіри колаген допомагає формувати волокнисту мережу клітин, які називаються фібробластами, на яких можуть рости нові клітини. Він також грає роль в заміні і відновленні мертвих клітин шкіри.

Деякі колагени діють як захисні оболонки для чутливих органів тіла, наприклад, для нирок. З віком в організмі виробляється менше колагену. Структурна цілісність шкіри погіршується. Утворюються зморшки, і суглобовий хрящ слабшає.

У жінок після менопаузи спостерігається різке зниження синтезу колагену.

До 60 років значно зниження рівня вироблення колагену є нормальним явищем.
Колаген розсмоктується. Це означає, що він може розщеплюватися, перетворюватися і всмоктуватися назад в організм. Він також може бути сформований у вигляді щільних твердих частинок або ґратчастих гелів.

Його різноманітний набір функцій і той факт, що він зустрічається в природі, роблять його клінічно універсальним і придатним для різних медичних цілей:

Наповнювач шкіри:
Ін’єкції колагену можуть поліпшити контури шкіри і заповнити поглиблення.

Наповнювачі, що містять колаген, можна використовувати в косметичних цілях для видалення складок і зморшок з особи. Він також може поліпшити шрами, якщо вони не мають гострого краю.

Колаген може заповнювати щодо поверхневі обсяги. Більш великі проміжки зазвичай заповнюються такими речовинами, як жир, силікон або імплантати.

Керована регенерація тканин:
Мембрани на основі колагену використовуються в пародонтальной терапії та терапії імплантатів, щоб сприяти росту певних типів клітин.

У оральної хірургії колагенові бар’єри можуть запобігти міграції швидкозростаючих клітин навколо ясна в рану в зубі. Це зберігає простір, в якому клітини зубів мають можливість регенерувати.

Мембрани на основі колагену можуть сприяти загоєнню в цих випадках, і вони розсмоктуються, тому цей бар’єр не потрібно видаляти хірургічним шляхом після основної операції.

Протезування судин:
Трансплантати коллагеновой тканини від донорів використовувалися для регенерації периферичних нервів, в судинних протезах і реконструкції артерій.

Лікування остеоартрозу:
Добавки або склади колагену можуть допомогти в лікуванні остеоартриту.

У міру всмоктування добавки колагену накопичувався в хрящах, і це допомагало відновлювати позаклітинний матрикс.

Коллаген в капсулах
Коллаген Комплекс 750мг, 120 капсул